IDENTYFIKACJA WIZUALNAINTERNET I MULTIMEDIADRUKPRODUKCJA VIDEO I FILM

Definicja bardzo naukowa

Całościowa Identyfikacja wizualna firmy (Corporate Identity) to narzędzie służące budowaniu wizerunku marki na rynku. Stanowi zbiór elementów umożliwiających identyfikację rynkową firmy i wyróżnienie jej na tle konkurencji. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji firmy.

Praktyczny język Fresh Studio

Źle ubrana lub naga firma jest skazana na porażkę. Zacznijmy od logotypu ? skrojonego na miarę i zapiętego na ostatni guzik. Projekt znaku firmowego wyznaczy stylistyczny kierunek dla pozostałych elementów wizualnych: kolorystyki, firmowych krojów pisma (typografii), druków firmowych (teczek, listowników, kopert, wizytówek, kart faksu, itp.), oznakowań firmowych środków transportu, budynków, ubiorów firmowych, wzorów minimalnych wielkości znaku i elementów graficznych.

Doświadczeni, że ho, ho

Fresh Studio jest autorem ponad 30 kompletnych systemów identyfikacji wizualnej dla firm i instytucji. To nasz "konik", którym śmiało i z wdziękiem poruszamy się po szachownicy marketingu i reklamy.

Naukowo rzecz ujmując

Strona internetowa jest kanał komunikacji marketingowej, które nieustannie zyskuje na znaczeniu. Najważniejsze jest precyzyjne określenie celów, które witryna ma osiągnąć oraz dobór efektywnych rozwiązań służących do ich realizacji. Ważne jest, aby przekaz spełniał zasadnicze cele komunikacji marketingowej, w tym budowanie świadomości marki i wspieranie jej pozytywnego odbioru.

Gramy w szachy z Internetem

Wszystkie internetowe i multimedialne pola na szachownicy promocji są ekstremalnie istotne. Dlatego z przenikliwością szachowego analityka skrupulatnie i drobiazgowo badamy wszystkie zakamarki przestrzeni wirtualnej. Przeprowadzamy analizy, definiujemy grupę docelową, precyzyjnie określamy cele i optymalną formę przekazu.

Aby stworzone przez nas witryny były zjawiskowe, intuicyjne i szturmowane przez internautów, bierzemy najnowocześniejsze technologie na warsztat i wyciskamy je do ostatniej kropli.

Efekt? Tworzymy efektywne strony wizerunkowe i korporacyjne, sklepy internetowe oraz banery reklamowe.

Bogaci w doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu kreacji wizualnych - od kwestii merytorycznych po rozwiązania techniczne. Stworzyliśmy dziesiątki interaktywnych, multimedialnych prezentacji konferencyjnych, firmowych, targowych oraz produktowo ? usługowych.

Łączymy rozmaite technik przekazu, co umożliwia nam dobór doskonałego narzędzia promocyjnego dla firmy, instytucji czy indywidualnych osób (aktorów, piosenkarzy, modelek i modeli, fotografików, muzyków itd.).

Naukowo

Skoczek na g7 : kalendarze artystyczne, reklamy prasowe, foldery, ulotki, plakaty?

wieża na c3: instrumenty reklamy zewnętrznej - billboardy i citylighty

królowa na d7: ilustracje prasowe, zaproszenia, karty okolicznościowe, itp.

?i szach mat!

Empirycznie rzecz biorąc

Wszystkie agencje wyróżnia oryginalny styl oraz unikalna jakość materiałów. W przypadku Fresh Studio jest nieco inaczej? ponieważ jest to szczera prawda. Poza tym ? mówiąc bez fałszywej skromności ? za pomocą nieschematycznych środków wyrazu jesteśmy w stanie wcielić w życie wszystkie pomysły promocyjne naszych Klientów.

Jak na wytrawnych szachistów marketingu i promocji przystało charakteryzuje nas dokładność i dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim niepowtarzalne pomysły, które bez ustanku wcielamy w życie wirtualne i realne.

Nie spoczywamy na laurach

Choć wielokrotnie z powodzeniem realizowaliśmy zadania kreacyjne i produkcję materiałów BTL-owych m.in. przy okazji wprowadzenia na rynek nowej marki Cote d'Or oraz Carte Noire dla Kraft Foods, wciąż jesteśmy bardzo głodni nowych i ambitnym wyzwań.

i cięcie?

Z tego miejsca chciałem podziękować całej ekipie, aktorom, ekspertom od efektów specjalnych, scenarzyście. Ta nagroda jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, ale traktuję ją jako wyraz uznania dla wszystkich osób zaangażowanych w ten niesamowity projekt?

Inspiracja i technika

Talent i pasja to cechy, które przenikają przez wszystko co tworzymy, ale my gracze Studio Fresh mamy coś więcej ? umiejętności, warsztat i przenikliwość zawodowego szachisty.

Właśnie dlatego tworzymy filmy reklamowe, animacje, czołówki telewizyjne oraz teledyski, które na długo pozostają w pamięci. Oryginalny styl, błyskotliwe pomysły uzupełniamy warsztatem i analitycznym myśleniem, co powoduje, że nasze prace zdobywają każdego roku uznanie na wielu przeglądach i festiwalach w kraju.

Produkcja spotów reklamowych Poznań
Wszelkie Prawa zastrzeżone © Agencja reklamowa Fresh Studio