Multimedialnie w SGB
Multimedialnie w SGB
1 | 2
TYTUŁ:
Multimedialnie w SGB
OPIS:

Dla Spółdzielczej Grupy Bankowej, w skład której wchodzi… 150 Banków Spółdzielczych i Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A., opracowaliśmy prezentację multimedialną… Raport Roczny 2010.  Stworzona przez nas prezentacja, podsumowująca działalność Banków w 2010 roku, została zapisana na oznaczonych logotypem Grupy pendrivach w kształcie kluczy. Zostały one opakowane w zaprojektowane przez nas wyszukane, przezroczyste bryły, które idealnie będą… prezentowały się na każdym biurku. Co nas jeszcze bardziej cieszy, nasza Agencja została wybrana do realizacji tego ambitnego i odpowiedzialnego zadania na drodze konkursu. 

KLIENT:
SPÓŁDZIELCZA GRUPA BANKOWA
TYTUŁ:
Brat PiT - odsłona 1
OPIS:

Jesteśmy twórcami animacji dla Urzę…du Miasta Warszawy, obrazującej pierwszą część kampanii "Brat PIT w Warszawie", która została nagrodzona najwyyższą nagrodą… na Konkursie Reklamy KTR 2010 w stolicy.
Wierzymy, że gdy Agencja Reklamowa Fresh Studio zaamimuje też materiały promocyjne dla Twojej firmy, osiągniesz bezapelacyjny sukces... to działa! 

KLIENT:
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
TYTUŁ:
Kraft Foods bardzo wizualnie
OPIS:

Jesteśmy autorami wizualizacji materiałów POS, przygotowanych dla firmy Kraft Foods. Stworzyliśmy kompozycje wizualne standów, lam, dyspozytorów przypółkowych, zawieszek i innych materiałów wspierających sprzedaż produktów z portfolio Krafta. Przy tym projekcie współpracowaliśmy z jedną z francuskich agencji, efekty współpracy oceńcie sami.

KLIENT:
KRAFT FOODS
TYTUŁ:
Animowane portfolio Kompanii Piwowarskiej
OPIS:

W ujednolicony, symboliczny sposób, pokazaliśmy wszystkie marki należące do portfela jednego z głównych producentów piwa w Polsce. Dzięki temu zabiegowi wzrosła spontaniczna rozpoznawalność marek i  utożsamianie ich z prawidłowym producentem. Priorytetem był jednak fakt, aby każdy konsument bez problemu znalazł coś dla siebie z bogatego portfolio Kompanii.

KLIENT:
KOMPANIA PIWOWARSKA
TYTUŁ:
Wielkanocna zabawa na pop-up'ie
OPIS:

Aby wprawić w świąteczny nastrój Klientów firmy Warta Glass Group stworzyliśmy zabawną animację w formie pop-up'u. Gościła ona na stronie internetowej firmy WGG w okresie wielkanocnym, bawiąc i wprawiając w dobry i świą…teczny nastrój wszystkich odwiedzają…cych. W końcu Święta mają… być Wesołe ... dlatego dbajmy o samopoczucie naszych Klientów w tym okresie, a i oni z pewnością… będą… o nas pamiętać!

KLIENT:
WARTA GLASS GROUP
TYTUŁ:
BRAT PIT - odsłona 2
OPIS:
Gratulujemy Brat !  Poradziłeś sobie świetnie z wykonaniem zadania. Zyskała Warszawa, zyskali wszyscy. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy ponownie.
KLIENT:
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
TYTUŁ:
Hipnotyczny zawrót głowy dla Kompanii Piwowarskiej
OPIS:

Kolejna rzecz dla Kompanii Piwowarskiej... stworzona zgodnie z instrukcjami Anatolija Kaszpirowskiego. Po kilkukrotnym obejrzeniu jingla, nie kupimy już innej marki piwa jak te z Kompanii.
... i jak to mawia znany bułgarski sprzedawca kozich serów - "I o to chodzi, i o to chodzi".

KLIENT:
KOMPANIA PIWOWARSKA
TYTUŁ:
Animowany świat Kompanii Piwowarskiej
OPIS:

Tak, tak ... znowu to piwo, ale to bardzo wdzięczny temat. Animacja została stworzona na potrzeby nietuzinkowego eventu w Hotelu Gołąbiewski w Mikołajkach. Eventu, który na długo pozostał w naszej pamięci. Było to podsumowanie roku sprzedażowego w Kompanii Piwowarskiej i miało oczywiście złotą… barwę ... a dokładnie bursztynową.

Animacja przedstawia każdą markę, zatopioną w klimacie, płynącym z jej targetu. Towarzyszą jej wysmakowane dżwięki, zmiksowane przez znaną… i lubianą… DJ Tinto (proponujemy więc odtwarzanie animacji z włą…czonym audio)

KLIENT:
KOMPANIA PIWOWARSKA
TYTUŁ:
O Kompanii trochę inaczej
OPIS:

Jakby komuś było mało tematów zwią…zanych z piwem, zapraszamy do obejrzenia filmu korporacyjnego z jego produkcji.
Jak możemy zauważyć od pierwszych sekund, nie jest to typowy film obrazujący taśmy produkcyjne. Film z założenia miał być dynamiczny i interesujący, na tyle, aby oglądają…cy chciał go obejrzeć do końca. I chociaż nie grał w nim Borys Szyc to chyba się udało. Udało się? Ocenę pozostawiamy Państwu.

KLIENT:
KOMPANIA PIWOWARSKA
Produkcja spotów reklamowych Poznań
Wszelkie Prawa zastrzeżone © Agencja reklamowa Fresh Studio