TYTUŁ:
Diamond Doha 2015
KLIENT:
FABRYKA CIEPŁA
TYTUŁ:
Fresh Studio na diecie z COOKING
KLIENT:
COOKING
TYTUŁ:
Fresh Studio na diecie z ...
OPIS:

Zażarta praca nad wizerunkiem nowego gracza na rynku firm z branży cateringu dietetycznego została ukoronowana ryczącym efektem w postaci nazwy i logotypu. Zgrabne przejście od pełnej identyfikacji i kreacji do produkcji pozwoliło przygotować zdjęcia, film i stronę www, czyli uzbroić lwa w odpowiednie akcesoria do polowań na .. . Klienta czekającego na (po)żarcie ; )

KLIENT:
COOKING
TYTUŁ:
Fabryka Formy
KLIENT:
FABRYKA FORMY
TYTUŁ:
Outdor Training
KLIENT:
FABRYKA FORMY
TYTUŁ:
Film promocyjny
OPIS:

Film korporacyjny dla Zakładów Przemysłu Mięsnego Biernacki.
Jednym z elementów działań reklamowych przeprowadzonych dla Zakładów Przemysłu Mięsnego Biernacki było stworzenie filmu korporacyjnego. Działania rebrandingowe, nowe materiały marketingowe, a w zasadzie nowy wizerunek firmy, który stworzyliśmy, wymusiły to, aby poinformować wszystkich o zmianach, pokazać jak dynamiczną i nowoczesną firmą jest Biernacki,
jak również wiarygodnym i solidnym partnerem handlowym, który na dodatek zapewnia produkty najwyższej jakości.
Film przedstawia po kolei wszystkie etapy produkcji mięsa wołowego, począwszy od skupu żywca poprzez rozbiór, konfekcjonowanie, transport itd.
Sterylność warunków pracy w firmie, bezpieczeństwo i higiena oraz nowoczesny park technologiczny stawia Biernackiego na pewno w czołówce producentów mięsa wołowego na Świecie.

KLIENT:
ZAKŁADY MIĘSNE BIERNACKI
TYTUŁ:
ENEA Operator i sponsoring
OPIS:

Dla naszego "energetyzującego" Klienta stworzyliśmy billboard sponsorski utrzymany w klimacie głównych wartości głoszonych przez Operatora, czyli przemysłu zgodnego z zasadami poszanowania środowiska naturalnego.

KLIENT:
ENEA OPERATOR
TYTUŁ:
Z miłości do świeżości także multimedialnie
OPIS:

Dla naszego partnera z branży spożywczej stworzyliśmy w ramach wzmocnienia kampanii "Z miłości do świeżości" baner www, który w animowany sposób pokazywał konsumentom, jak ważna dla właścicieli sieci sklepów Piotr i Paweł, jest świeżość oferowanych przez nich produktów.

KLIENT:
PIOTR I PAWEŁ
Produkcja spotów reklamowych Poznań
Wszelkie Prawa zastrzeżone © Agencja reklamowa Fresh Studio